Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

HUGOUŠEK

Vybavení

Vibavení...

                                                           VYBAVENÍ  

           

-KLEC - Vyberte správnou velikost aby se tam králíček mohl bez problému otočit, natáhnout a měl dost místa. Nedoporučuji pro králíčka akvárium, protože v něm může být králíčkovi teplo a navíc ho to odděluje od okolí. Přes mřížovanou klec totiž králíček cití a slyší svoje okolí, zatím co v akváriu ne.

-JESLIČKY NA SENO - Dáte do nich seno.

-NAPÁJEČKA NA VODU - Nedoporučuji používat na vodu misku, protože se v ní voda snadno znečistí a králíček ji může převrhnout.

-SPACÍ BUDKA - Pokud máte dost velkou klec můžete do ní umístit boudičku , do které se králíček může schvoat, ale není to nutnost.

-MISTIČKA NA JÍDLO - Nejlepší je těžká keramická miska, nebo miska, která se dá upevnit na klec, aby ji králíček nepřevrhl.

     

-BEDNIČKU NA PŘENÁŠENÍ - Je potřeba, aby byla dost velká, aby se vní zakrslý králík otočil, ale musí být zase dost malá kvůli přepravě.

-VENKOVNÍ KOTEC - Pokud chcete nechávat občas v létě králíčka venku. Kotec může být přenosný, nebo pevný (stabilní). Do stabylního kotce zakrslého králíka nedáváme, pokud nemá možnost se schovat i do stínu. Přenosný kotec by vždy měl být umístěn na zahradě tak, aby byl minimálně z polovyny ve stínu. Přenosný kotec by měl vypadat jako klec beze dna.Není nutnost. 

-VODÍTKO - Použijeme při procházkách se zakrslím králíkem.

-ZVONEK PRO ANDULKY - Králíčci si se zvonkem hrají. Je to pro ně zábava.   

-SÉPIOVÁ KOST- Důležitá pro dostatek minerálů

   

 

 

 

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek